Batuudi rent

 Batuudi rent kestab kokku kuni 10 tundi, kuid palume oma klientidel arvestada, et rendiaeg võib väheneda või pikeneda sõltuvalt vihma ja tuule esinemisest ning Peotuju.ee teiste teenuste tellimuste ja logistika tõttu. Täname mõistva suhtumise eest! 

Ei sisalda. Väiksematele batuutidele on võimalik ise järgi tulla meie lao aadressile. Suuremate batuutidega peab arvestama, et need ei mahu väikestesse autodesse ja nende vedamiseks on tarvis järelhaagist, kaubikut või mahtuniversaali. Soovi korral saab tellida transpordi.

Toome batuudi kohale, paigaldame ja sama päeva õhtul tuleme ka järele.

Transpordi ja paigalduse tasu on määratud asukohapõhiselt. Tutvu hinnakirjaga SIIN.

Broneeringute muutmine ja tühistamine on Teie jaoks tasuta. Kui tühistate broneeringu, kuulub ettemaks Teile koheselt tagastamisele. Kirjutage meile e-mail, helistage või kirjutage Messengeri.

Jah, on küll, kui need on õigesti paigaldatud. Meiepoolsel paigaldusel kinnitame batuudid suurte vaiadega maasse ning vajadusel turvame lisakinnitustega.

Sõltuvalt batuudi suurusest, kasutame õige suurusega vaia, millega batuut kinnitatakse. Mida suurem batuut, seda suuremad peavad olema ka vaiad. Batuudi külgedel on selleks spetsiaalsed aasad ning mõnel puhul kasutatakse lisakinnitamiseks ka köit või koormarihmasid.

Kõige parem asukoht batuutide paigaldamiseks on täiesti tasane pehme rohupinnas, kus puuduvad juured, kivid ja praht. Üldiselt saab mõne kivi ja toika liigutamisega muuta ala sobivaks. Vajadusel paigaldame ka teistele pinnastele, aga ainult siis, kui batuudi saab turvaliselt kinnitada maasse, lähedal asuvate puude või rajatiste külge! Lahtistel pindadel nagu liiv kasutame spetsiaalseid spiraalseid vaiasid, mis tulevad maa seest lahti ainult siis, kui neid välja keerata.

JAH saab! Batuute saab kasutada siseruumides, kui lagi on piisavalt kõrge ja ruum piisavalt suur, et batuut ära mahutada. Meie valikus on batuute, mis mahuvad hõlpsasti ka lastetuppa. Suuremad atraktsioonid mahuvad ainult aulasse, võimlasse, klassiruumi või auditooriumi.

Väiksemaid batuute üldiselt ei ole vaja toas kinnitada, kuna tegemist on sileda pinnaga. Siiski tuleb veenduda, et batuut ei oleks asetatud teravate nurkadega mööbli vahetusse lähedusse. Batuut tuleb paigaldada tühjale pinnale.

Ei tohi! Kui broneeringupäeval sajab tugevat vihma, siis broneering tühistatakse ja ettemaks kuulub koheselt tagastamisele.