Noolejalka

139.00 

Mõõdud: 3 x 2 meetrit
Kõrgus: 4.5 meetrit

 

Maksa järelmaksuga!

Kirjeldus

Noolejalka ehk “Foot Darts” on ülimalt vahva ja kaasahaarav mäng, mis lisab üritusele põnevust ja võistlusmomenti. Tegemist on suure täispuhutava märklauaga, kuhu pihta lüüakse penaltiseeria stiilis spetsiaalseid palle, mis jäävad märklauale kinni nii nagu nooled tavalises noolemängus. Punktid loetakse ja liidetakse kokku. Mängida võib nii väravavahiga kui ka ilma. Meie anname omalt poolt kaasa ka mõned mängude variatsioonid, aga reeglid võib alati ka ise välja mõelda. NB! Märklaual hüppamine keelatud!
Noolejalka lisab vürtsi sünnipäevadele, poissmeesteõhtule, tüdrukuteõhtule, firma pidudele, spordipäevale, kokkutulekutele ja muudele väliüritustele. Ideaalne võistluste korraldamiseks ja tiimitöö edendamiseks. Sobilik nii suurtele kui väikestele üritustele ja kõikidele vanusegruppidele.

Vaata VIDEO, kuidas profid selles ägedas mängus mõõtu võtavad.

NB! rendi hind ei sisalda transporti!

RENDI AEG

Batuudi rent kestab kokku kuni 10 tundi, kuid palume oma klientidel arvestada, et rendiaeg võib väheneda või pikeneda sõltuvalt vihma ja tuule esinemisest ning Peotuju.ee teiste teenuste tellimuste ja logistika tõttu.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Noolejalka”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga